کانون مشاوران آفبا

بخوانید، بدانید و جزء نفرات برتر کنکور شوید

اعلام زمان توزیع کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال 1397
admin 1397-03-27

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون سراسری سال 1397 همه ی داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی از روز یکشنبه سوم تیر ماه 1397 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

ادامه مطلب

معجزه در ماه پایانی
admin 1397-03-07

کمتر از یک ماه به کنکور سراسری مانده است و بچه های کنکوری در این بازه زمانی به 3 دسته تقسیم می شوند ، گروه اول کسانی که تا به الان خیلی خوب درس خوانده اند و از شرایط موجود رضایت کامل دارند.
گروه دوم ، داوطلبانی که تا به امروز تلاش کرده اند ولی نه در حد ایده آل و در حال حاضر خیلی از سطح علمی خود راضی نیستند و اما گروه آخر شامل بچه هایی است که تازه الان بخودشون آمده اند و با انبوهی از مطالب انباشته شده و صدها راه نرفته مواجه اند و به هیچ وجه با وضعیت امروز خود کنار نمی آیند.

ادامه مطلب

۴ قانون کنترل ذهن
admin 1396-12-23

دوستان آفبایی ذهن جادوگر بدن انسان هستش یکی از روش های افزایش تمرکز هم  کنترل ذهن است. پس اگر یاد بگیریم که چگونه ذهن خود را کنترل کنیم، آنگاه افکارمان را مدیریت کرده ایم و در نتیجه تمرکز ما افزایش می یابد.

ادامه مطلب

مراحل ثبت‌نام‌ برای‌ شرکت‌ در آزمون کنکور
admin 1396-03-19

آفبایی های عزیز ثبت نام کنکور شروع شده است و ما سعی کردیم در این مقاله مراحل ثبت نام کنکور را به صورت ساده و کامل برای شما بیان کنیم.

ادامه مطلب

اطلاعاتی که هر داوطلب کنکور باید برای ثبت نام کنکور بداند
admin 1396-01-20

آفبایی های عزیز ثبت نام کنکور شروع شده است و ما سعی کردیم در این مقاله اطلاعات مورد نیاز را برای ثبت نام را در اختیار شما قرار بدهیم.

ادامه مطلب